Fredrik Vejdeland är 34 år gammal och bosatt i Göteborg. Kommenterar politiska händelser utifrån ett nationalsocialistiskt perspektiv. Medlem av Svenska motståndsrörelsens riksledning.

Chefredaktör, ansvarig utgivare
fredrik.vejdeland@nordfront.se


Klas Lund 45 år, Bosatt i Ljusnarsberg. Ledare för Nordiska motståndsrörelsen.

Skriver om ideologi, politik, m.m.
klas.lund@nordfront.se


Pär Öberg är 41 år gammal och bosatt i Dalarna.  Medlem av Svenska motståndsrörelsens riksledning.

Presstalesman, juridisk rådgivare, journalist
Mobil:070-3004843
par.oberg@nordfront.se


Henrik Pihlström är 36 år. Uppmärksammar aktuella händelser och ämnen. Beskriver verkligheten som den är när massmedia systematiskt förleder befolkningen.

Redaktör Samhälle
henrik.pihlstöm@nordfront.se


Martin Saxlind, är 22 år gammal och bosatt i Hälsingland. Skriver främst notiser och nyhetsartiklar. Är ansvarig för Nordfronts nyhetsredaktion och nyhetsrapportering.

Nyhetsredaktör
martin.saxlind@nordfront.se


Paulina Forslund, 32 år med sex barn. Kommer skriva artiklar som i huvudsak rör barn/familj. Har även för avsikt att fokusera på vardagslivet och olika ämnen med inriktning hälsa.

Redaktör Livsstil, paulina.forslund@nordfront.se


Simon Lindberg, 29-årig skåning. Skriver om Nordiska motståndsrörelsens förehavanden, aktivism och ideologi. Nästeschef för Skåne och Blekinge.

Kampredaktör
simon.lindberg@nordfront.se


Robert Eklund, 39-årig norrbottning. Är ansvarig för Motståndsrörelsens IT-satsningar. Nästeschef för övre Norrland.

IT-ansvarig, journalist
robert.eklund@nordfront.se